Zegarki męskie

Firma Jubiler R. Bliger jest dystrybutorem zegarków męskich firm Doxa, Adriatica, Timex, Bisset, Pierre Ricaud, Tissot, Festina. Kategoria zawiera ofertę dostępnych zegarków męskich.

Zegarki męskie Jest 36 produktów.

Podkategorie

 • Adriatica

  Adriatica to Szwajcarska marka, dla której ogromnie ważna jest tradycja, oryginalny i nowoczesny styl, a także najwyższa jakość. Zegarki klasyczne dedykowane są dla osób ceniących ekskluzywny styl, elegancję i finezję. Kolekcja sportowa zegarków, jest wyrazem doskonałości i nowoczesności, dedykowanej dla osób ceniących indywidualny styl.

 • Bisset

  Zegarki Bisset to nowoczesne wzornictwo często wręcz ekstrawagancke skierowane do odbiorcy o wyszukanym, wymagającym guście. Bisset to również  zegarki o wysokiej funkcjonalności i szlachetnej prostocie produktów.

 • Doxa

  Zegarków marki Doxa to synonim klasycznej i stonowanej elegancji. Wszystkie kolekcje charakteryzuje wyjątkowa dbałość przy wyborze i kompozycji materiałów, co sprawia iż każdy zegarek marki Doxa staje się "dziełem sztuki". Doxa to 120 lat historii, która obfituje w ogromne doświadczenie i bezcenną wiedzę na temat tajników tworzenia zegarków.

 • Festina

  Dzięki ponad stu letniemu doświadczeniu i prestiżowi oraz jakości zegarków znanych na całym świecie, Festina wykracza po za jakiekolwiek ramy mody, a nowe projekty stają się trendseterskie, których znakiem rozpoznawczym jest głównie funkcjonalności i elegancja.

 • Pierre Ricaud

  Pierre Ricaud to nowoczesna i szybko rozwijającą się marka zegarków rodem ze Szwajcarii. Portfolio zawiera zegarki klasyczne jak i sportowe. Pierre Ricaud kładzie szczególny nacisk na dopracowanie każdego szczegółu aby mieć pewność, że zegarki będą projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami i stylem, przy zachowaniu funkcjonalności i konkurencyjnych cen.

 • Tissot

  Firma Tissot od momentu założenia w 1853 jest niekwestionowanym liderem innowacji i rzemiosła zegarmistrzowskiego. Obecnie jest ona częścią grupy Swatch - największego dystrybutora na świecie. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów