Zegarki damskie

Firma Jubiler R. Bliger jest dystrybutorem zegarków firm Doxa, Adriatica, Timex, Bisset, Pierre Ricaud, Tissot, Festina, Anne Klein. Kategoria zawiera ofertę dostępnych zegarków damskich.

Zegarki damskie Jest 51 produktów.

Podkategorie

 • Adriatica

  Adriatica to Szwajcarska marka, dla której ogromnie ważna jest tradycja, oryginalny i nowoczesny styl, a także najwyższa jakość. Zegarki klasyczne dedykowane są dla osób ceniących ekskluzywny styl, elegancję i finezję. Kolekcja sportowa zegarków, jest wyrazem doskonałości i nowoczesności, dedykowanej dla osób ceniących indywidualny styl.

 • Anne Klein

  Anne Klein była wizjonerką i kreatorką mody, która przez lata swojej pracy starała się zdefinować nowy kierunek wzoru i elegancji. Od ponad 45 lat marka Anne Klein stała się wyznacznikiem Amerykańskiego stylu projektując wyrafinowaną odzież damską, zegarki, okulary i inne akcesoria. 

 • Bisset

  Zegarki Bisset to nowoczesne wzornictwo często wręcz ekstrawagancke skierowane do odbiorcy o wyszukanym, wymagającym guście. Bisset to również  zegarki o wysokiej funkcjonalności i szlachetnej prostocie produktów.

 • Doxa

  Zegarków marki Doxa to synonim klasycznej i stonowanej elegancji. Wszystkie kolekcje charakteryzuje wyjątkowa dbałość przy wyborze i kompozycji materiałów, co sprawia iż każdy zegarek marki Doxa staje się "dziełem sztuki". Doxa to 120 lat historii, która obfituje w ogromne doświadczenie i bezcenną wiedzę na temat tajników tworzenia zegarków.

 • Pierre Ricaud

  Pierre Ricaud to nowoczesna i szybko rozwijającą się marka zegarków rodem ze Szwajcarii. Portfolio zawiera zegarki klasyczne jak i sportowe. Pierre Ricaud kładzie szczególny nacisk na dopracowanie każdego szczegółu aby mieć pewność, że zegarki będą projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami i stylem, przy zachowaniu funkcjonalności i konkurencyjnych cen.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów